בקר HiperTFS-2 לממירים חוסך עד 20 רכיבים במעגל

פורסם ב-דצמבר 12, 2013

חברת Power Integration מסן-חוזה, קליפורניה, הכריזה על משפחת רכיבי הבקרה HiperTFS-2 המיועדים לשמש בממירי מתח בעלי הספק גבוה של עד 364Watt

Share via Whatsapp

חברת Power Integration מסן-חוזה, קליפורניה, הכריזה על משפחת רכיבי הבקרה HiperTFS-2 המיועדים לשמש בממירי מתח בעלי הספק גבוה של עד 364Watt.

HIPER-TFSרכיב הבקרה מטפל בשני ממירים ממותגים ובממיר flyback, ומותאם לדרישות של מעבדי הדור הבא של אינטל. בקר ממיר ה-flyback שבתוך HiperTFS-2, מבקר את פעולת סלילי ההשראה מבוסס על טכנולוגיית TinySwitch הפופולרית. הוא משמש כממיר המתנה ויכול לספק אנרגיה בהספק של עד 20Watt. בתכנון ייחוס של החברה, השימוש בבקר החדש הצילח לחסוך 20 רכיבים דיסקרטיים על-גבי המעגל.

The inclusion of the high-side MOSFET driver allows designers to eliminate the pulse transformer and many other supporting components, simplifying design and reducing the size (and cost) of the magnetics.”

A new reference design based on the HiperTFS-2 IC, DER368, describes a 12 V, 180 W power supply with 250 W peak power load and 10 W standby power – see http://www.powerint.com/sites/default/files/PDFFiles/der368.pdfHiperTFS-2 IC samples are available now, and cost $1.74 each in 10K quantities.

פורסם בקטגוריות: Analog , כללי