נתיך אלקטרוני PLED להגנה מהתמוטטות נורות LED

פורסם ב-ינואר 12, 2014

חברת Littelefuse משיקאגו, ארה"ב, חשפה את סדרת הנתיכים האלקטרוניים PLED המעניקים הגנה על LEDs בפני ממתח הפוך, והגנה על המעגל החשמלי ושאר הנוריות במערכת במקרה של קצר או תקלה באחת מנוריות ה-LED

Share via Whatsapp

חברת Littelefuse משיקאגו, ארה"ב, חשפה את סדרת הנתיכים האלקטרוניים PLED המעניקים הגנה על LEDs בפני ממתח הפוך, והגנה על המעגל החשמלH ושאר ה-LEDs במערכת במקרה של קצר או תקלה באחת מנוריות ה-LED.

PLED

מדובר ברכיב מיתוג המחובר במקביל למערך LEDs טורי. כאשר יש תקלה באחת מנוריות ה-LED, הרכיב עובר למצב הולכה ומעביר דרכו את הזרם שנועד לעבור ב-LED. על-ידי כך הוא מבטיח את המשך התיפקוד הרגיל של שאר הנוריות במערך. במקביל, הוא מעניק לנוריות הגנה בפני ממתח הפוך, הגורם לתקלות רבות של מערכי LED.

PLED-DIAGRAM
סכימה אלקטרונית של מעגל ההגנה PLED

 PLEDxUx Series devices are compatible with 1-watt LEDs, nominally 350mA@3V. Two different low-profile packages maximize heat dissipation and layout flexibility, for dense board applications.

PLEDxUx Series LED Protectors are available in quantities of 5,000 (QFN 3×3 package) and 2,500 (DO‑214AA package), in standard tape and reel packaging.

More information: Littelfuse PLEDxUx

פורסם בקטגוריות: Analog , Optics , Power , כללי