מעבדי DesignWare ARC החדשים בעלי 32 סיביות

פורסם ב-ינואר 26, 2014

מעבדי DesignWare ARC HS34/HS36 מצויידים בליבות ARC המהירות ביותר כיום המבוססת על ארכיטקטורת ARCv2 ומגיעים לרמת ביצועים של 1.9DMIPS/MHz

Share via Whatsapp

בעוצמת עיבוד של 4200DMIPS המעבדים צורכים הספק של 8mW בשטח סיליקון של 0.15mm2

חברת Synopsys חשפה את המעבדים הראשונים במשפחה החדשה של מעבדים מהירים וחסכוניים בהספק המבוססים על ארכיטקטורת ARCv2. המעבדים הראשונים במשפחה הם מעבדי DesignWare® ARC® HS34/HS36. הם מצויידים בליבות ARC המהירות ביותר כיום, המגיעות לרמת ביצועים של 1.9DMIPS/MHz.

DesignWare-ARC-HS34-Processorהמעבדים החדשים מגיעים למהירות עבודה של  2.2GHz בתהליך ייצור של 28 ננומטר. החברה מסרה שהמעבדים החדשים עברו תהליך מיטוב מיוחד להגדלת נצילות ההספק (DMIPS/mW) ונצילות הנדל"ן הסיליקוני (DMIPS/mm2). בעקבות זאת, בעוצמת עיבוד של 4200DMIPS המעבדים צורכים הספק של 85Mw בשטח סיליקון של 0.15mm2.

התכונות האלה מתאימות לשימוש כמעבדים משובצים וכמעבדים משובצים בתוך מערכות על גבי שבב (SoC) במוצרים כמו כוננים קשיחים המבוססים על מוליכים למחצה (SSD), אבזרים מקושרים, בקרי רכב, נגני מדיה, טלוויזיות דיגיטליות, ממירים ומוצרים בתחום הרשת הביתית.

The new ARC HS Processor Family utilizes the next-generation ARCv2 instruction-set architecture (ISA), which enables the implementation of high performance embedded and deeply embedded designs with ultra-low power consumption and a very compact silicon footprint. When implemented in typical 28-nm processes, the HS cores consume as little as 0.025mW/MHz in an area as small as 0.15mm2.

Availability & Resources
The DesignWare ARC HS34 and ARC HS36 processor cores and associated development tools are available immediately.

More information: www.synopsys.com/arc.

 

למידע נוסף: www.synopsys.com/arc.

פורסם בקטגוריות: IC Design , Processors , כללי