רכיב הבקרה הראשון לתקן האבטחה SeeQVault

פורסם ב-מרץ 26, 2014

תקן SeeQVault לזיכרונות flash מוודא כי התכנים המועברים בין התקני הזיכרון והאבזרים השונים עונים לדרישות הקניין הרוחני של מידע חוקי

Share via Whatsapp

הרכיב החדש מאפשר ליישם את תקן האבטחה SeeQVault באבזרים ניידים

TOSHIBAהרצון של המשתמשים להעביר תכנים אלקטרוניים בין אבזרים שונים דורש פיתוח טכנולוגיות אבטחה חדשות, המאפשרות להעביר מידע מוגן מזיכרון אחד למישנהו, אולם בולמות העברה של מידע בלתי מוגן.

חברת Toshiba הכריזה על רכיב ראשון שנועד להתמודד עם הבעיה, מדובר ברכיב ממשק מדגם TC358782XBG התואם לתקן האבטחה החדש SeeQVault ומוודא כי התכנים המועברים בין התקני הזיכרון השונים עונים לדרישות הקניין הרוחני.

תקן SeeQVault הוא תקן אבטחה חדש עבור זיכרונות flash אשר מוגדר על-ידי קבוצה תעשייתית שהוקמה על-ידי סוני, טושיבה, סמסונג ופנאסוניק. הוא מבוסס על טכנולוגיית Next Generation Secure Memory Initiative.

TOSHIBA-SPECהטכנולוגיה כוללת שימוש בהרשאות מוצפנות בתוך כרטיסי הזיכרון ובבקרים של כרטיסי הזיכרון. הרשיונות המוצפנים ניתנים לגישה באמצעות "אבזרים מורשים", מרמת הזיכרון או האבזר השכן, ועד לרמת השרת הפועל בתשתיות ענן.

הרכיב החדש של טושיבה מאפשר ליישם את תקן האבטחה באבזרי מיחשוב ניידים. החברה הודיעה שבחודש הבא היא תתחיל למסור דוגמאות של הרכיב ללקוחות. הייצור ההמוני מתוכנן לחודש אוגוסט 2013.

למידע נוסף על הרכיב: טושיבה

למידע נוסף על תקן האבטחה: SeeQVault

פורסם בקטגוריות: Digital , MCU , כללי