מודול חדש של TI לפיתוח Power over Ethernet

פורסם ב-אוגוסט 18, 2014

ערכת הפיתוח כוללת תכנוני ייחוס של מקורות PSE שנבדקו בהתאם לתקנים, המאפשרים לקצר את זמני הפיתוח של פתרונות Power over Ethernet

Share via Whatsapp

ערכת הפיתוח כוללת תכנוני ייחוס של מקורות PSE שנבדקו בהתאם לתקנים, כדי לקצר את זמני הפיתוח של פתרונות Power over Ethernet

TI-POEחברת Texas Instruments הכריזה על ערכת פיתוח חדשה אשר נועדה להאיץ את זמני הפיתוח ולפשט את הפיתוח של פתרונות Power over Ethernet. המודול מגיע כשהוא מוכן לשימוש וכולל שתי שכבות בלבד ותכנוני ייחוס עבור יישומי הקלטת וידאו, רשתות איתרנט ועוד.

ערכת הפיתוח כוללת כרטיס אם (Mother Board) מדגם  TPS23861EVM-612,  וכרטיס בת מדגם TPS23861EVM-613. כרטיס האם מכיל גם ממשקים לחיבור MSP-EXP430G2 LaunchPad (זאת במידה ורוצים שליטה על ההספק) וממשק שני מסוג USB-TO-GPIO לשליטה בכרטיסים באמצעות ממשק משתמש גרפי (GUI) באמצעות מחשב PC.

המערכת כוללת פתרון Power-over-Ethernet – PoE בעל 4 ערוצים המספק מקור מתח אל ערוץ האיתרנט (Power Sourcing Equipment -PSE) התואם לתקן IEEE802.3at, Type 2 בהספק של 30W. ניתן לייצר תצורה נוספת של 2 ערוצים, בהספק של עד 60W כל אחד, אולם ללא תקינה. שתי התצורות תומכות קצב של 1000BASE-T ports.

החברה הודיעה שהפתרון המלא עבר בדיקת PoE ממצה ועבר את כל בדיקות ההתאמה ויכולת הפעולה ההדדית המוכרות בתעשייה. הדבר מאפשר ללקוח להעתיק/להדביק את התיכנון ללא חשש, ולקצר מאוד את תהליך הפיתוח.

למידע נוסף: TPS23861EVM-612

IEEE-compliant: The TPS23861 passes the University of New Hampshire’s Interoperability Lab and SIFO’s test suites. The consumption does not exceed 400 mW in any operating condition.

The external FET architecture allows the design engineer to select the FET that best meets size, cost, and efficiency requirements. Four-point detection feature avoids system damage by preventing erroneous start-up.
Military Temp Grade: -55°C to 150°C Operating Junction Temp

Power over Ethernet Forum in the TI E2E Community

פורסם בקטגוריות: Power , כללי