פורטינט הרחיבה את מארג האבטחה גם ל-IoT

פורסם ב-פברואר 9, 2017

מארג האבטחה (Security Fabric) של החברה, הורחב "כדי להגן על התשתיות מפני שטחי התקיפה העצומים הנוצרים על-ידי IoT"

Share via Whatsapp

פורטינט (נאסד"ק: FTNT), מובילה עולמית בפתרונות אבטחת סייבר בעלי ביצועים גבוהים, הכריזה על הרחבת מארג האבטחה (Security Fabric) של החברה על מנת להגן על ארגונים מפני איומי הסייבר הגדלים בהתמדה, המגיעים מהאינטרנט של הדברים (IoT). מארג האבטחה של פורטינט מספק את הנראות, האינטגרציה, הבקרה וסקלביליות התשתית הדרושות כדי להגן בהצלחה על שטחי התקיפה המורכבים הנוצרים כתוצאה מהשגשוג המהיר והמתמשך של התקני IoT.

נשק המורכב ממיליארדי התקנים

ההתקפות האחרונות על מערכות IoT חשפו את הנפח ואת הקלות שבה מיליארדי התקנים יכולים להפוך לנשק אשר ישמש לשיבוש הכלכלות הדיגיטליות של מדינות שלמות ומיליוני משתמשים. בעיות אלו מתרבות עקב היעדר מאפייני אבטחה בסיסיים והיעדר יכולות ניהול הקיימות בהתקני IoT רבים. מדובר באתגר רציני עבור ארגונים שבהם הנתונים צריכים להישאר מאובטחים כאשר הם חוצים סוגים רבים של התקנים וסביבות, החל מטאבלטים ועד ליישומי ענן. המוצרים הנקודתיים הנוכחיים ופתרונות של פלטפורמות אבטחה חסרים את הנראות ואינטגרציית רשת רחבה יותר הדרושות על מנת לראות את הסיכונים, ועל אחת כמה וכמה לאבטח את שטח התקיפה של ה-IoT.

אלי פרנס, מנהל אזור ישראל, יוון, קפריסין ומזרח אירופה בפורטינט, אמר כי: "מארג האבטחה של פורטינט נמצא בשימוש על ידי ארגונים תעשייתיים וארגונים ממשלתיים מהגדולים בעולם במטרה לאבטח את התקני ה-IoT הקריטיים שלהם, המשתרעים על פני יישומים תעשייתיים ושירותים ציבוריים".

פיל קוודה, CISO בפורטינט, אמר כי, "שחקני סייבר זדוניים מתמקדים היום בצורה גוברת במיליארדים של התקני IoT מקוונים והופכים את האינטרנט של הדברים לאינטרנט של האיומים. הטמעת פתרונות אבטחה אשר יכולים לזהות, להבין ולהגן על התשתיות מפני שטחי התקיפה העצומים הנוצרים על-ידי IoT. זהו צעד קריטי עבור ארגונים כיום. מארג האבטחה של פורטינט מחמש את הארגונים בעזרת יכולות אבטחה מוכחות ומספק את הבסיס לנראות ולאוטומציה הדרושות כדי לתחזק גישת אבטחת IoT יעילה בעתיד".

הדרישות המיוחדות של אבטחת ה-IoT

על מנת להגן בהצלחה על ההיקף העצום של ה-IoT והענן, ארגונים צריכים להטמיע מארג אבטחה אשר משדרג את התשתית כולה ומאפשר לקבל נראות מקיפה, סגמנטציה והגנת קצה-לקצה. יש לקחת בחשבון את שלושת יכולות אבטחת הרשת האסטרטגיות הבאות על מנת לחזק את התשתית הארגונית כנגד איומי IoT:

  1. למידה – נראות רשת מלאה הינה קריטית על מנת לאמת ולמיין התקני IoT בצורה מאובטחת, לבנות פרופיל סיכון ולהקצות קבוצות התקני IoT המבוססות על אמינות לפי זיהוי. בבסיס מארג האבטחה של פורטינט נמצא ה-FortiOS, המספק מודעות IT מלאה ונראות לכל אלמנט אבטחה ולכל מרכיב של הרשת הארגונית. דבר זה מאפשר ל-IT לזהות ולנהל את התקני ה-IoT והתעבורה שלהם בנקודות קריטיות בתוך התשתית.
  2. סגמנטציה – ארגונים צריכים להיות מסוגלים לחלק התקני IoT ותקשורת לקבוצות מונעות-מדיניות ולהעניק הרשאות בסיס המתאימות לפרופיל סיכון ה-IoT המסוים. פיירוול החלוקה הפנימית של פורטינט מאפשר לארגונים לחלק בצורה פנימית את הרשתות וההתקנים שלהם, ובכך מאפשר ל-IT ליישם את סוג ההתקן המסוים ואת דרישות גישת הרשת.
  3. הגנה – מארג האבטחה של פורטינט מספק את היכולות הדרושות על מנת לתאם בין תקריות אבטחת IoT ובין מודיעין איומים כדי לספק תגובה מסונכרנת לאיומי IoT. כמו כן, מארג האבטחה מוודא כי ניתן לבודד התקני IoT אשר נפגעו ולתקן אותם בנקודות מרובות בתוך הרשת על מנת להכיל איומים ולוודא כי נקודות תעבורה זדוניות לעולם לא יגיעו למערכות IT קריטיות או אל נתונים ארגוניים.

 פורטינט (נאסד"ק: FTNT) מאבטחת את הארגונים העסקיים, ספקי השירות והארגונים הממשלתיים הגדולים ביותר ברחבי העולם. פורטינט מספקת ללקוחותיה הגנה נבונה ורציפה על פני שטחי תקיפה מתרחבים ואת הכוח להתמודד עם דרישות ביצועים הולכות וגוברות של הרשת חסרת הגבולות – היום ובעתיד. רק ארכיטקטורת מארג האבטחה של פורטינט (Security Fabric) יכולה לספק אבטחה ללא פשרות אשר תענה על אתגרי האבטחה הקריטיים ביותר בסביבות רשת, יישומים, ענן או מובייל. פורטינט מדורגת במקום הראשון במספר ההתקנים שסיפקה ברחבי העולם. מעל ל-300,000 לקוחות ברחבי העולם בוטחים בפורטינט כדי לאבטח את העסקים שלהם. למידע נוסף היכנסו לאתר http://www.fortinet.com, בקרו בבלוג של פורטינט או במעבדות FortiGuard.

 

פורסם בקטגוריות: Security , כללי